Rosque blog

Napsali o nás naši zákazníci

40 Komentáře
(5)

Jsme rádi za každý Váš názor. Každý Váš názor nás posunuje dál. Spolu jsem ROSQUE. Děkujeme. 

Kategorie: Blog

Přidat komentář

Komentáře

 • Kolagen na pleť a strije
  Vložil(a):Katka Kijonková 30.05.2023
  Hodnocení:
  5.0

  Kolagenem se snažím bojovat proti vráskám a strijím. Po dvou měsících kůra zabrala a opravdu došlo k značnému zlepšení. Doručení je bleskové. Produkt doporučuji. Děkuji.

 • Produkty Rosque
  Vložil(a):Peťula 26.05.2023
  Hodnocení:
  5.0

  Dlouhodobě používám kolagen, který spolehlivě skoro likviduje strije, využívám i complex a vlasy i nehty jsou opravdu pevnější. Od těhotenství pak využívám i hořčík, který mi pomohl od křečí. Ten mi mimochodem používá i manžel. S vašimi produkty jsem spokojená a mohu je jen doporučit.

 • Kolagen na vlasy a pleť
  Vložil(a):Janička 24.05.2023
  Hodnocení:
  5.0

  Právě jsem k svátku obdržela další váš kolagen, který používám proti vypadávání a zpevnění vlasů a pomáhá i proti vráskám. Opravdu tento produkt dlouhodobě pomáhá. Doporučuji dále všem známým.

 • Komplex na vlasy
  Vložil(a):Radka 24.05.2023
  Hodnocení:
  5.0

  Více jak tři měsíce používám váš komplex na lámavé nehty. Problém začal již po měsíci ustupovat. Komplex na radu své manikérky budu ráda používat dále.

 • Kolagen, hořčík
  Vložil(a):Eva 23.05.2023
  Hodnocení:
  5.0

  Dlouhodobě používám kolagen na vrásky a pleť. Vrásky opravdu nejsou tak výrazné a i pleť je vláčná. Hořčík jsem zkusila výměnou za Magnusolv, který projímá. Váš hořčík v mém případě opravdu odstranil nejen nepříjemný průjem, ale i křeče. Produkty mohu jen doporučit.