Doprava je u nás zdarma!

Česká pošta / Balíkovna

Zakoupené zboží Vám zašleme Balíkem do ruky na Vaší adresu nebo si objednávku můžete vyzvednout na kterémkoli vydejním místě Balíkovny v ČR.

Osobní odběr

Zboží si můžete odebrat na naší pobočce v Ostravě na ulici Soukenická 3181/19B, 702 00 Ostrava. Při osobním odběru prosím předložte číslo objednávky. Objednávku můžete uhradit hotově nebo kartou na pobočce, bankovním převodem nebo kartou online.

Upozornění: Rezervace zboží při osobním odběru je 5 dní. V případě prodloužení rezervace nás prosím kontaktujte, jinak bude objednávka stornovaná.

Platba

Platební kartou online

Jedná se o nejrychlejší způsob platby, umožňující následně nejrychlejší možné doručení Vaší objednávky. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu Comgate, která garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, budete na bráně Comgate zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace, a CVC/CVV kód, všechny údaje máte na kartě.

Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Bankovním převodem

Číslo účtu: 115-8115970257/0100 (IBAN: CZ98 0100 0001 1581 1597 0257) – Komerční banka, a.s.

Pokyny pro platbu uvidíte po dokončení objednávky na našem eshopu, přijdou Vám také emailem. Můžete využít také QR kód.

Dobírkou

Platbu hotově nebo kartou při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce).

Cena dobírky: 39 Kč s DPH