Rosque blog

Nejnovější příspěvky

 • Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle
  Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle

  Co to vlastně ten hořčík je?  Hořčík je chemický prvek, který patří mezi alkalické zeminy a má chemický symbol Mg. Je to lehký kov s šedým odstínem, který je hojně přítomen v zemské kůře. Hořčík je důležitý prvek pro život, protože je klíčovým prvkem v molekulách ATP (adenosintrifosfátu) a DNA. Také hraje klíčovou roli v řadě biochemických procesů v tělech rostlin, zvířat a lidí. Tělo potřebuje dostatečné množství hořčíku pro správnou funkci svalů, nervů a enzymatických reakcí. Nedostatek...

  Přečíst
 • Důležitost hořčíku při sportu
  Důležitost hořčíku při sportu
  1 Komentář
  (5.0)

  Hořčík je jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle a hraje klíčovou roli v mnoha biologických funkcích. A na jaké funkce a jak jsou důležité tyto funkce při sportu se podíváme podrobněji v tomto článku.  

  Přečíst
 • Lyžování a starost o klouby
  Lyžování a starost o klouby

  Zima a lyžování patří neodmyslitelně k sobě. Lyžování je zábavné, ale patří ke sportům, který může být náročným pro naše klouby. A jak se vyvarovat jejich bolesti spojenou s lyžováním? 

  Přečíst
 • Tipy na vánoční dárky
  Tipy na vánoční dárky

  Pod stromeček darujte krásu a zdraví! Připravili jsme pro Vás tipy na dárky z www.rosque.cz

  Přečíst
 • Energie pro pleť, vlasy a nehty. Tajný štít pro Vaše klouby - Kolagen 8000 mg
  Energie pro pleť, vlasy a nehty. Tajný štít pro Vaše klouby - Kolagen 8000 mg

  "Vraťte mládí zpět s Prémiovým Rosque kolagenem 8000 mg." Mládí je o pohyblivosti, kloubech, tkáních, ale také hladké pleti, pokožce a kůži bez strií, vrásek. Mládí jsou zpravidla husté, lesklé vlasy. A nekonečná energie! Jak se vrátit v čase? Čtěte více. 

  Přečíst
 • Jak vybrat nejlepší kolagen na pleť?
  Jak vybrat nejlepší kolagen na pleť?

  Nejlepší je být spokojená sama se sebou. Líbit se sama sobě při pohledu do zrcadla a být spokojená se svým obrazem. ideální stav. ? Ale i tehdy je možné něco trošku zlepšit. ☺️ A udělat něco pro svou krásu i zdraví.  ☺️ Začít pravidelně užívat kolagen. A proč? 

  Přečíst
 • 10 tipů na podzimní péči o vlasy
  10 tipů na podzimní péči o vlasy

  Podzim je obdobím, kdy je důležité poskytnout svým vlasům speciální péči, protože změny počasí a stres mohou způsobit, že se stanou křehkými a suchými. Zde Vám nabízíme deset tipů na péči o vlasy během podzimu.

  Přečíst
 • 3x s kolagenem ke zdravým kloubům
  3x s kolagenem ke zdravým kloubům

  Bolí Vás klouby? Omezuje Vás bolest v činnostech, které chcete dělat? Pravidelné užívání kolagenu Vám pomůže vrátit se zase v čase zpět a dělat bez bolesti to, co chcete. A proč právě kolagen? 

  Přečíst
 • 20 tipů na podzimní relaxaci
  20 tipů na podzimní relaxaci

  Podzim je skvělým obdobím pro relaxaci a péči o sebe, zejména pro ženy, které si zaslouží čas na odpočinek a zlepšení svého duševního a fyzického zdraví. Zde je několik tipů na podzimní relaxaci pro ženy.

  Přečíst
 • 5 trendy účesů a jak o ně pečovat
  5 trendy účesů a jak o ně pečovat

  Jaké jsou trendy účesy a jak se starat celkově o vlasy, aby naše účesy vypadaly skvěle? Dočtete se v následujícím článku.

  Přečíst
Showing 1 to 10 of 38 (4 Pages)