Rosque blog

Nejnovější příspěvky

 • Rozhovor s Filipem, fyzioterapeutem
  Rozhovor s Filipem, fyzioterapeutem

  Bc. FILIP NĚMEC je certifikovaný fyzioterapeut, který poskytuje profesionální fyzioterapeutickou péči. Tato péče je zaměřena na prevenci, léčbu a rehabilitaci pohybových poruch. Zkušenosti získával jak v rehabilitačním ústavu v Hrabyni, tak na ortopedické ambulanci. Od roku 2010 působí jako fyzioterapeut extraligových hokejistů HC Vítkovice Ridera. Během svého osobního rozvoje v oboru se Filip zároveň věnuje ve volném čase své vlastní praxi.

  Přečíst
 • Prémiový kolagen 8000 se slevou 30%
  Prémiový kolagen 8000 se slevou 30%

  Ve dnech 11.3.2024 až 15.3.2024 se účastníme Nákupního týdne s Deníkem. Prémiový kolagen 8000 můžete nakoupit s 30% slevou s kódem DENIK30. Jen do 15.3.2024, tak neváhejte!!!

  Přečíst
 • Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle
  Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle

  Co to vlastně ten hořčík je?  Hořčík je chemický prvek, který patří mezi alkalické zeminy a má chemický symbol Mg. Je to lehký kov s šedým odstínem, který je hojně přítomen v zemské kůře. Hořčík je důležitý prvek pro život, protože je klíčovým prvkem v molekulách ATP (adenosintrifosfátu) a DNA. Také hraje klíčovou roli v řadě biochemických procesů v tělech rostlin, zvířat a lidí. Tělo potřebuje dostatečné množství hořčíku pro správnou funkci svalů, nervů a enzymatických reakcí. Nedostatek...

  Přečíst
 • Důležitost hořčíku při sportu
  Důležitost hořčíku při sportu
  1 Komentář
  (5.0)

  Hořčík je jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle a hraje klíčovou roli v mnoha biologických funkcích. A na jaké funkce a jak jsou důležité tyto funkce při sportu se podíváme podrobněji v tomto článku.  

  Přečíst
 • Lyžování a starost o klouby
  Lyžování a starost o klouby

  Zima a lyžování patří neodmyslitelně k sobě. Lyžování je zábavné, ale patří ke sportům, který může být náročným pro naše klouby. A jak se vyvarovat jejich bolesti spojenou s lyžováním? 

  Přečíst
Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)