Rosque blog

Nejnovější příspěvky

 • V létě s krásnými i zdravými vlasy
  V létě s krásnými i zdravými vlasy

  Je to mýlka, že chceme být v létě krásnější, štíhlejší, přitažlivější? Nebo je to fakt, protože je teplo, svítí více slunce a máme lepší náladu, jedeme na dovolenou, máme jinou starost o děti a chodíme méně zahaleny oděvy a chceme poutat pozornost. A vlasy jsou jednou z věcí, kterými pozornost můžeme přitáhnout. A jak se tedy o ně v létě starat, aby ta pozornost byla žádoucí?

  Přečíst
 • Onemocnění kůže zvané růžovka a jak eliminovat jeho projevy
  Onemocnění kůže zvané růžovka a jak eliminovat jeho projevy

  Jedním z nepříjemných a viditelných onemocnění kůže je Růžovka (rosacea). Jedná se o chronické zánětlivé kožní onemocnění, které postihuje především obličej. A to se především ženám nelíbí. Jak Vám můžou pomoci produkty ROSQUE? Více v článku.

  Přečíst
 • Rosque kolagen na VIII. Slavičínském miomove run
  Rosque kolagen na VIII. Slavičínském miomove run
  3 Komentáře
  (5.0)

  Podporujeme nejen krásu, ale také zdraví, a proto jsme se stali součástí VIII. Slavičínského miomove běhu, který se konal dnes, tj. 11.5.2024  v Zámeckém parku ve Slavičíně. Výherci dostali Prémiový ROSQUE kolagen, aby jim pomáhal udržovat nejen kondici kloubu, ale celého těla.

  Přečíst
 • Rozhovor s Filipem, fyzioterapeutem
  Rozhovor s Filipem, fyzioterapeutem
  6 Komentáře
  (5.0)

  Bc. FILIP NĚMEC je certifikovaný fyzioterapeut, který poskytuje profesionální fyzioterapeutickou péči. Tato péče je zaměřena na prevenci, léčbu a rehabilitaci pohybových poruch. Zkušenosti získával jak v rehabilitačním ústavu v Hrabyni, tak na ortopedické ambulanci. Od roku 2010 působí jako fyzioterapeut extraligových hokejistů HC Vítkovice Ridera. Během svého osobního rozvoje v oboru se Filip zároveň věnuje ve volném čase své vlastní praxi.

  Přečíst
 • Prémiový kolagen 8000 se slevou 30%
  Prémiový kolagen 8000 se slevou 30%

  Ve dnech 11.3.2024 až 15.3.2024 se účastníme Nákupního týdne s Deníkem. Prémiový kolagen 8000 můžete nakoupit s 30% slevou s kódem DENIK30. Jen do 15.3.2024, tak neváhejte!!!

  Přečíst
 • Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle
  Hořčík jako jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle

  Co to vlastně ten hořčík je?  Hořčík je chemický prvek, který patří mezi alkalické zeminy a má chemický symbol Mg. Je to lehký kov s šedým odstínem, který je hojně přítomen v zemské kůře. Hořčík je důležitý prvek pro život, protože je klíčovým prvkem v molekulách ATP (adenosintrifosfátu) a DNA. Také hraje klíčovou roli v řadě biochemických procesů v tělech rostlin, zvířat a lidí. Tělo potřebuje dostatečné množství hořčíku pro správnou funkci svalů, nervů a enzymatických reakcí. Nedostatek...

  Přečíst
 • Důležitost hořčíku při sportu
  Důležitost hořčíku při sportu
  1 Komentář
  (5.0)

  Hořčík je jeden z nejdůležitějších minerálů v lidském těle a hraje klíčovou roli v mnoha biologických funkcích. A na jaké funkce a jak jsou důležité tyto funkce při sportu se podíváme podrobněji v tomto článku.  

  Přečíst
 • Lyžování a starost o klouby
  Lyžování a starost o klouby

  Zima a lyžování patří neodmyslitelně k sobě. Lyžování je zábavné, ale patří ke sportům, který může být náročným pro naše klouby. A jak se vyvarovat jejich bolesti spojenou s lyžováním? 

  Přečíst
Showing 1 to 8 of 8 (1 Pages)